Martin Wickström, fotografi signerad och numrerad 2/25 a tergo.
"Lust", 1992. Signerad och daterad -92 a tergo. C-print, bildyta 29,5 x 20 cm. Inklusive ram 43 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.