Vägglampor, 8 st, "Sintesi Faretto Sconces", Ernesto Gismondi, Artemide.

7 vita, varav två med strömbrytare på fot, 1 grön med sladd och stickkontakt. Ställbar vinkel. Höjd/djup ut från vägg 27 cm, basens diameter 10 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar. Repor.

Utropspris
3 000 SEK