Kök med spis, bokhylla, vägghylla, 5 stolar, 2-delat runt bord, salongsgrupp med soffa, 2 karmstolar samt stol. Stämpelmärkta. Diverse små tillbehör medföljer. Bokhyllans höjd 22,5 cm. Soffans längd 19 cm.
Slitage. Fläckar. Skador. Soffa saknar ben.