Dockskåpsmöbler, 14 delar, Nolbyn, Värmländskt hantverk, 1900-tal.

Kök med spis, bokhylla, vägghylla, 5 stolar, 2-delat runt bord, salongsgrupp med soffa, 2 karmstolar samt stol. Stämpelmärkta. Diverse små tillbehör medföljer. Bokhyllans höjd 22,5 cm. Soffans längd 19 cm.

Slitage. Fläckar. Skador. Soffa saknar ben.

Utropspris
4 000 SEK