Ekfaner, sju sektioner med fasta hyllplan, 196x36x178 cm, varje hylla mäter 26x22x34 cm
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10