Spetsglas på hög fot, 8 st, 1900-tal.

Höga spetsglas i klarglas med dekor i latticino-teknik.
Höjd ca 65 - 68 cm.

Smärre slitage. Tre med mindre nagg.

Utropspris
2 500 SEK