Fåtöljer, ett par, "Grace 61", Ikea, 1960-tal.

Teak-armstöd. Fast stoppad sits med lös sittkudde. Höjd 74 cm, bredd 76 cm, sitthöjd 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
400 EUR