Muminmuggar, 8 st, Moomin Characters, Arabia.

Mymlan, 2008 -
Mumintrollet, 2013-2018.
2 st Muminmamma, 2014-2020.
Lilla My, 2015-2021.
Tooticki, 2016 -
Tofslan och Vifslan, 2018 -
Mymlans Mamma, 2012 -

Smärre bruksslitage, enstaka mindre repor och märken.

Utropspris
2 500 SEK