Rolex, Cellini, armbandsur, 32,5 mm x 29 mm.

18K vitguld, manuell, safirglas, armband i 18 K vitguld. Ca 1976.
Boett ref.nr 4083
Serienr 4219041
Boett märkt SS68
Kaliber 1091
Klockans längd 18-19 cm.
Totalvikt ca 78,5 g

Broschyr medföljer.

Otydliga stämplar på armbandet.. Går ej. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 800 EUR