Bestickservis, 22 delar, silver, Meya Lerible, Mema, fyrklövern, bl.a. 1995.

6 gafflar, längd 18,5 cm.
6 knivar, längd 22,5 cm.
6 skedar, längd 18,5 cm.
4 serveringsbestick, längd 21,5-25 cm.
I etuier.
Total vikt inklusive rostfritt stål ca 1620 gram.

Smärre slitage. Etuier med skador.

Utropspris
4 000 SEK