Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

Göran Hongell, vas, glas, signerad Karhula G.H. -35.

Höjd ca 20,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bottnet med repor.

Utropspris
300 EUR