Gottfrid Virgin, efter, olja på duk.
"Karl XV" (1826-1872). 61 x 50 cm.
Skador, stor duklagning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10