Leksaksbilar, 8 st, mestadels Shuco, 1900-tal.

Bestående av:
Grön Schuco Varianto-Limo 3041.
Röd Schuco Fex 1111.
Vit Schuco Mirakocar 1001.
Röd Schuco Tacho-Examico 4002.
Röd Schuco Varianto Elektro 3112, i originalkartong.
Turkos Schuco Varianto Lasto 3042.
Kromad metall, Prämeta Opel Kapitän 555.
Blå Dinky Toys Ford Transit Van.

Ställvis slitage. Smärre bucklor. Märken. Fläckar. Funktion ej testad.

Utropspris
4 000 SEK