Leksaker, 14 st, bland annat Yonezawa, Japan, 1900-tal.

Mestadels i plåt. Bland annat lok Kanto Toys samt "Magic Garage" Yonezawa Toys, Japan. Även två barnsymaskiner, bil samt "Super Outboard Motor" m.m.

Slitage. Mindre skador. Funktion ej testad.

Utropspris
2 500 SEK