Michele De Lucchi

(Italien, Född 1951)
Michele De Lucchi
(Italien, Född 1951)

Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina, skrivbordslampor, 3 st, "Tolomeo mini", Artemide, Italien.

Fot och arm i kromad metall. Ställbar arm och skärm. Etikettmärkta. Höjd omkring 60 cm.

Något slitage. Bucklor. Två saknar bländskydd på skärm. En med skadad skruv på arm.

Utropspris
3 000 SEK