För fem ljus vardera, höjd ca 57 cm
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Senare gravyr. En ljushållare lös/av. en arm lös
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10