Furu och bjökr, svärtade detaljer, 106x46x209 cm
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Blekt. Nagg. Märken. Handtag med skador. Lös list. Torrsprickor. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10