Tre-sits, klädd med tyg från Missoni, sitthöjd 48 cm, 220x90x78 cm
Åldersrelaterat slitage. Blekt. Avnött. Fötter med senare lagning/fäste varav en limmad
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10