Kurt Olsen, gungstol för Slagelse Møbelfabrik 1950/60-tal

Teak, fast stoppad tygklädsel, sitthöjd 45 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13