Slipad dekor. Signerad Orrefors Gallery -88 927877 Erika Lagerbielke 28-40. Höjd 16 cm. Diamater 24,5 cm.
Obetydligt slitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK