Lars Hellsten, vas, glas, Orrefors
Signerad Orrefors 916421 Lars Hellsten EA 1 95 samt egenhändig signatur. Etikettmärkt. Ariel, dekor av luftbubblor mot blå fond. Höjd 24 cm.
Smärre slitage.