Fåtölj med fotpall, 1900-talets senare hälft

Patinerat skinn, ben i trä, djupstoppad, bredd 80, höjd 107, djup 77, sitthöjd 34 cm

Märken. Repor. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK