Madeleine Pyk – en samling F769

Hängstol 1900-talets andra hälft

Bambu och rotting, ställning av lackerad metall, stol mäter 69x60x107 cm, höjd ställning 178 cm, höjd 97 cm

Bruksslitage. Smärre skador. Ställvis färgbortfall. Rostangrepp.

Utropspris
2 500 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95