Serveringsvagn, Torben Ørskov & Co, Danmark, 1900-talets senare del.

Stomme av bok. Runda, vändbara skivor med olikfärgade sidor.
Höjd 56, diameter 56 cm.
Etikettmärkt.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.

Utropspris
250 EUR