Klaus Michalik

(Finland)
Klaus Michalik
(Finland)

Klaus Michalik, vägg- / taklampor, ett par, "Bau" modell 5576/30, Thorn Orno, 1990-tal.

Vit metall samt opalglaskupa. Bär tillverkarens etikett. Diameter 30 cm, höjd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR