Golvlampa, Italien 1900-talets senare del

Mässing och lackerad plåt. Höjd 185 cm.

Skärmarna omlackerade. Smärre slitage och repor Ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09