Maja Rohwetter

(Tyskland, Född 1970)
Maja Rohwetter
(Tyskland, Född 1970)

Maja Rohwetter, "john"

olja på duk signerad och daterad 2000, 40x90 cm

Obetydligt ytslitage. Oramad

Proveniens

Brändström & Stene, Stockholm

Utropspris
25 000 SEK

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13