Invändig dekor av fiskar och sjögräs, signerade Orrefors Graal 2597; Orrefors Graal 2069 C och Orrefors Graal 259 P. Höjd 12,5 cm.
Helhetsintrycket är gott. Smärre nagg (Orrefors Graal 259 P).
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10