Madeleine Pyk – en samling F769

Vitrinskåp 1900-talets första hälft

Betsad valnöt, överskåp avtagbart från underskåp, överskåp med glasade dörrar, vardera sida med tre flyttbara hyllplan, underskåp med dörrar med bakomvarande varsitt flyttbart hyllplan, underskåp höjd 75 cm, överskåp höjd 137 cm, 201x46x212 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95