Modelljärnväg med tillbehör, lok 6 st, vagnar 22 st, Fleischmann m.fl. 1960-tal.

Fleischmann, lok 4 st, vagnar 16 st varav 2 vagnar i originalförpackning.
Rivarossi, lok 1 st, vagnar, 3 st
Mehanotechnica, lok 1 st, vagn 1 st
Märklin, vagn 1 st
Liliput, vagn 1 st
Byggnader, ca 20 st
Diverse spår, växlar, träd, broar etc

Skador. Slitage. Delar saknas.

Utropspris
300 EUR