Fåtölj Howard-modell Englesson 2000-tal

Lösa stoppade plymåer med avtagbar klädsel, främre ben svarvade med hjultrissor, sitthöjd ca 44 cm, 86x100x77 cm

Bruksslitage. Ställvis blekt.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13