Theodore Esbern Philipsen

(Danmark, 1840-1920)
Theodore Esbern Philipsen
(Danmark, 1840-1920)

Theodore Esbern Philipsen, olja på uppfodrad duk ej signerad

"Gammel gaardsplads", 30x40 cm

Uppfodrad duk.

Märkt a tergo Philipsen 1873

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13