Vettar, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Bemålat trä. Änder. Längd 49-53 cm.

Ställvis slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13