Ismo Pyykkö

(Finland, Född 1943)
Ismo Pyykkö
(Finland, Född 1943)

Ismo Pyykkö, Höstlandskap.

Signerad och daterad -83. Olja på duk, 45 x 54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219