Madeleine Pyk – en samling F769

Taklampa, märkt Budweiser, 1900-talets slut

Märkt Budweiser King of Beers. Plast, ca 125 x 53 cm, höjd ca 40 cm exkl kedjor. För två lysrör.

Ej funktionstestad. Färgbortfall, slitage. Kedjor för upphängning saknas.

Utropspris
3 000 SEK