Emil Wikström

(Finland, 1864-1942)
Emil Wikström
(Finland, 1864-1942)

Emil Wikström, Björn.

Signerad. Brons. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
250 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13