Armband och ring, 18K guld med odlade pärlor

Armband stämplat ABD, Alton Försäljnings Ab, Falköping 1967. Längd ca 19 cm. Bredd ca 8 mm. Ring ABD, Falköping 1966. Diameter pärla ca 7 mm. Storlek 17,5/54,5. Totalvikt 10 g.

Bruksslitage.

Klubbat pris
4 900
432
451
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 apr 13:11
4 900 SEK
24 apr 11:05
4 700 SEK
24 apr 11:05
4 507 SEK
24 apr 8:13
4 500 SEK
23 apr 16:37
4 207 SEK
23 apr 14:33
4 007 SEK
22 apr 21:06
2 600 SEK
21 apr 23:15
2 400 SEK
21 apr 8:53
1 535 SEK
20 apr 21:10
1 433 SEK
19 apr 13:59
1 333 SEK
19 apr 8:23
1 200 SEK
19 apr 8:19
1 100 SEK
18 apr 15:27
1 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06