PARTI SMYCKEN, 6 st samt DOSA, mestadels silver.

4 broscher i form av bl a blommor. L 2-8. Armband i filigranarbete. L 7.5. Hänge i form av kors. H 6. Dosa l 5.

Mindre bucklor samt slitage.

Utropspris
800 SEK