Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T-807 Elysett Markaryd 1960/70-tal

Trä, diameter 27 cm, höjd exkl sladd 40 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13