Toilettebord och pall, 1930-tal.

Nio utdragbara lådor. Bordets bredd 131 cm, djup 45 cm, höjd till bordet 52 cm, totalhöjd ca 170 cm. Pall sithöjd 42 cm. Två nyckel medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar. Slitage på spegeln

Utropspris
250 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923