Ingeborg Lundin, servis 110 dlr "Silvia" Orrefors
Bestående av, 20 champagne, 28 vitvin, 2 rödvin, 5 whisky, 16 snaps, 13 likör, 1 karaff, 23 selter/vatten, 1 starkvin, 1 grogg/öl
Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10