Takkrona, Luxus, 1970-tal

Takkrona, Luxus, 1970-tal

Etikettmärkt. Stomme i betsat trä, raka runda ljusarmar med bärnstensfärgade glaskupor. För sju ljuskällor. Höjd ca 50 exkl kedja. Diameter ca 106 cm.

Smärre slitage, smärre kantnagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13