Beverloo Corneille, bok med fyra litografier signerade daterade och numrerade 88 100/200
Bok, "Corneille eller den sinnliges sensualitet" av Marcel Paquet, 1988. Färgserigrafier föreställande kvinnofigurer med djur. Oramade. Bildernas mått ca 30 x 24 cm.
Obetydligt ytslitage.