Oscar Hullgren

(Sverige, 1869-1948)
Oscar Hullgren
(Sverige, 1869-1948)

Oscar Hullgren, Hamnmotiv

Olja på pannå signerad, 58x72 cm

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13