CO Hultén

(Sverige, 1916-2015)
CO Hultén
(Sverige, 1916-2015)

CO Hultén, gouache signerad och daterad 1963

"Utan titel" 65 x50 cm

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13