Hans Larsson

(Sverige, 1910-1973)
Hans Larsson
(Sverige, 1910-1973)

Hans Larsson, olja på duk signerad och daterad -67

Komposition, 38x55 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95