Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Bigert & Bergström (Mats Bigert, Lars Bergström)

(Sverige)
(Sverige)

Bigert & Bergström, Termometer

Skulptur/objekt. Glas. Signerad i tryck samt numrerad 10/30. Daterad 1992-11-12. Höjd 16,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13