Hänge, siluetthänge, förgyllt silver, Swenson & Luhr, Göteborg 1905.

Rektangulär.
Mått 29 x 18 mm, exclusive öggla.
Vikt 6,3 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor på glas.

Utropspris
250 EUR