Fransk skola, 1800-tal, Flodlandskap med betande kor.

Duk/pannå 60 x 45 cm.

Duk uppklistrad på pannå, krackelerad, retuscher.

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?