Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

Ali Munsterhjelm, Aura å.

Signerad Ali M.Hjelm. Olja på duk 50 x 67 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre skador.

Klubbat pris
510
5 850
534
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (16 bud)
24 apr 20:29
510 EUR
24 apr 20:29
500 EUR
24 apr 20:27
490 EUR
24 apr 20:27
470 EUR
24 apr 15:28
441 EUR
24 apr 15:28
421 EUR
23 apr 20:37
420 EUR
21 apr 19:34
400 EUR
21 apr 18:14
380 EUR
21 apr 18:14
360 EUR
21 apr 16:38
340 EUR
21 apr 16:38
320 EUR
20 apr 14:33
300 EUR
20 apr 5:48
220 EUR
19 apr 18:04
200 EUR
18 apr 11:36
100 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146