Signerad Armas Mikola och daterad -58. Olja på duk 45,5 x 55 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
260
2 946
271
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
23 apr 14:06
260 EUR
23 apr 14:06
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
22 apr 19:08
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 apr 14:35
200 EUR
19 apr 2:20
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
16 apr 22:52
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 apr 17:42
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1